Deep White

Pieci Baltijas “Grand Prix” nav joka lieta!

Mēdz teikt, ka svarīgāka par uzvaru ir piedalīšanās. Bet ziniet ko? Ir milzīgs prieks un lepnums, ka mūsu darbu novērtē ne vien klienti un partneri, bet arī nozares profesionāļi! Jau otro gadu pēc kārtas un piekto reizi kopumā esam atzīti par Latvijas gada aģentūru un ieguvuši arī “Grand Prix“ jeb Baltijas gada aģentūras titulu Baltijas komunikācijas profesionāļu konkursā “Mi:t&Links Baltic Communication Awards”! 

Kā kļūt par labāko komunikācijas aģentūru visā Baltijā? Darot savu darbu aizrautīgi, atbildīgi un ieliekot tajā visu savu sirdi. Un, protams, iegūstot 11 balvas 9 konkursa kategorijās!

Šogad mums ir četras pirmās vietas: kategorijās “Lobisms un publiskās attiecības” (“Vai bērni ir Latvijas nākotne?”, klients – Pārresoru koordinācijas centrs), “Korporatīvā sociālā atbildība un ilgtspēja” (“Naudas diena”, klients – “Swedbank Latvija”), “Pasākumu PR” (“Naudas diena”) un “Sponsorēšanas projekti” (“Draugi no citas planētas”, klients – “Olainfarm” un Latvijas Bērnu atbalsta fonds). 

Divas otrās vietas esam ieguvuši kategorijās “Digitālā komunikācija” (“Vēl viena veiksmīga komunikācija jeb e-adrese uzņēmējiem” kopā ar Mixd, klients – VARAM) un “Stāstu veidošana (Storytelling)” (“Pareizie kursi”, klients – Valsts kanceleja). 

Savukārt trīs trešās vietas mums kabatā kategorijās “Vizuālā komunikācija” (“Draugi no citas planētas”),“Korporatīvā sociālā atbildība un ilgtspēja” (“Atver sirdi, atver skapi”, klients – “Eco Baltia vide”), kā arī kategorijā, kas šogad ieviesta pirmo reizi – “Kampaņas Ukrainas atbalstam” (“Labas ziņas”, kopā ar Magic un Ziedot.lv). 

Šis konkurss nav tikai par sacensību, bet arī par kopā būšanu, iespēju sevi pierādīt, drosmi, uzdrīkstēšanos un radošumu. Paldies mūsu klientiem par uzticēšanos, partneriem – par stiprā pleca sajūtu un katram, kas ar savu darbu ievilcis kārtējo lūša nagu švīku mūsu balvu birumā!