Deep White

Deep White – Baltijas labākā komunikācijas aģentūra “Mi:t&Links Baltic Communication Awards 2022”

Baltijas komunikācijas profesionāļu konkursā “Mi:t&Links Baltic Communication Awards 2022” aģentūra Deep White saņēmusi galveno balvu jeb Grand Prix un atzīta ne vien par Latvijas, bet visas Baltijas labāko komunikācijas aģentūru. Kopumā Deep White ieguva 10 balvas septiņās dažādās konkursa kategorijās. 

Pirmo vietu aģentūra Deep White ieguva četrās kategorijās - "Korporatīvā sociālā atbildība un ilgtspēja", "Korporatīvā komunikācija", "Pasākumu PR" un "Sponsorēšanas projekti" - ar tādiem projektiem kā atbalsts pirmās Mātes piena bankas izveidei Latvijā, Latvijas lielākajiem sporta notikumiem, nieru vēža pacientiem un kampaņa vietējo ražotāju atbalstam "Audzē Latviju!". Otro vietu aģentūra ieguva kategorijā "Bez budžeta" ar jauniešu programmu MOT, "Korporatīvās sociālās atbildības un ilgtspējas" kategorijā ar projektu par sirds defibrilatoru izvietošanu "Rimi" veikalos un to komunikāciju, kā arī kategorijā "Covid-19 komunikācija" ar Swedbank projektu par to, kā bērniem stāstīt par naudu. Savukārt bronzas medaļa piešķirta par atbalstu Swedbank Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku komunikācijas kampaņas īstenošanā.

Uzvarējušie projekti īstenoti uzņēmumiem "Swedbank Latvija", "Rimi Latvia", "Ipsen Pharma" un organizācijai "Mot Latvija". Kampaņu izveidē līdzdarbojušās aģentūras "Nord DDB Riga", "Entercreative", "Cube" un "Sponsorking".