Deep White

Noslēdzies Deep White Excellence Academy mācību gads

Līdzās spilgtām kampaņām, radošām idejām, skaistiem profesionāliem un privātiem notikumiem un darbam jaunos – gan daļēji, gan pilnīgi attālinātos – apstākļos, Deep White komanda 2020. gadu veltījusi arī jaunu zināšanu apguvei. Atbildes uz dažādiem jautājumiem meklējām kolēģu pieredzē 10 Excellence Academy lekcijās. 

Apguvām lietišķo komunikāciju un etiķeti, kā arī prezentācijas mākslu kopā ar Kasparu un LinkedIn plašās iespējas, ko pārzina Elīna M. Vai ir dzīve pēc nāves jeb kā tikt galā ar krīzi, stāstīja Aleksa, bet par ilgtspējas evolūciju Latvijā jeb no “nice-to-have līdz must-have” – Janīna. Dagnija ievadīja vienkāršās valodas smalkajā stilā – kā rakstīt, lai saprastu ne tikai pats, bet arī citi. Divas lekcijas – par interešu pārstāvību un “power of framing” jeb kā pateikt svarīgo – vadīja Egle, kura atgriezusies no studijām ASV ar Mičiganas Universitātes maģistra grādu komunikācijā. 

Tikāmies arī ar diviem vieslektoriem – psihologu Dmitriju Kalniņu-Bergu nodarbībā par stresa un kreņķu menedžmentu un MOT Latvija vadītāju Ilzi Paideri-Staķi drosmes klasē. 

Un nekāda skolēnu brīvlaika, jo Excellence Academy vienmēr gaidām ar nepacietību!  2021. gads arī jau uzsākts – ar Nadīnas lekciju par mediju vides aktualitātēm Latvijā.