Deep White

Deep White sprauž pie atloka 2. pakāpes ADWARDS meistarības ordeni

Startējot plecu pie pleca ar pašmāju jaudīgākajiem reklāmas nozares gigantiem, Deep White radītā satiksmes drošības kampaņa “Stūrē? Izkāp no telefona!” radošās izcilības festivālā ADWARDS MMXX ieguvusi 2. pakāpes ordeni kategorijā “TV un Kino. Korporatīvā sociālā atbildība, labdarība un sociālā reklāma”. Spēcīgs talants savienībā ar izcilu meistarību un uzmanību pret detaļām, kas raksturo cienījamu aroda virtuozu – tā par 2. pakāpes ADWARDS meistarības ordeni jeb sudraba godalgu saka festivāla rīkotāji Latvian Art Directors Club

Ņemot vērā neierasto konkursa formātu – vērtēšanu neklātienē, jaunu disciplīnu pieplūdumu un sevišķi sīvo konkurenci kategorijā “TV & radio”, esam lepni būt starp labākajiem! Vēl jo lielāks gandarījums tāpēc, ka esam novērtēti vienā no sociāli atbildīgākajām disciplīnām, mudinot sabiedrību mainīt nelāgus un pat bīstamus paradumus.

“Stūrē? Izkāp no telefona!” ir viena no pēdējā laikā vispamanītākajām un vairāk apspriestajām sociālajām kampaņām, kuras ietvaros līksmi zombiju puiši un meitenes aicināja nepievienoties viņu pulkam tos nozombētos autovadītājus, kuri pat pie auto stūres nespēj atrauties no mobilā telefona, radot bīstamas situācijas uz ceļa un apdraudot savu un citu veselību un dzīvību.