Deep White

“Izkāp no telefona!” atzīta par 2018. gada labāko sociālo kampaņu Baltijā

Ikgadējā starptautiskajā komunikācijas nozares konkursā “Mi:t&Links.Baltic Communication Awards” par 2018. gada labāko sociālo kampaņu Baltijā vairāk nekā 20 kampaņu konkurencē atzīta komunikācijas vadības aģentūras “Deep White” un Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) radītā satiksmes drošības kampaņa “Izkāp no telefona!”. 

Lai arī lielākā daļa autovadītāju atzīst, ka mobilā telefona lietošana pie stūres ir bīstama, tik un tā vairāk nekā 80% autovadītāju to turpina darīt ik dienas. Tāpēc 2018. gada nogalē Rīgas ielās devās zombiji, lai pievērstu “nozombēto” autovadītāju uzmanību viņu bezatbildīgās rīcības iespējamām sekām un ar skaidru un nepārprotamu saukli “Izkāp no telefona!” aicinātu viņus mainīt savus ieradumus.

“Zombiju mūzikls” – kampaņas videoklips – guvis milzīgu popularitāti sabiedrībā: sociālajā tīklā Facebookar to dalījušies 10 tūkstoši lietotāju, kopējam skatījumu skaitam pārsniedzot 300 tūkstošus. Kampaņa sasniegusi vairāk nekā 1 miljona auditoriju, atstājot ietekmi uz vairāk nekā 250 tūkstošiem autovadītāju. Kopumā kampaņu pamanījuši 74% autovadītāju, tās rezultātā savus braukšanas un mobilā telefona lietošanas paradumus mainījuši 26% autovadītāju. 

Foto: Eduards Laķis