Deep White

Deep White projekts "Skābeklis” nominēts European Excellence Awards 2010

Deep White realizētais koku sēšanas un stādīšanas projekts Skābeklis iekļuvis prestižā konkursa European Excellence Awards 2010 finālā. Skābeklis, kas ir daļa no A/S Latvijas valsts meži un SEB bankas korporatīvās sociālās atbildības aktivitātēm, sīvā konkurencē starp vairāk nekā 1450 darbiem no visas Eiropas atzīts par vienu no šā gada labākajām ekoloģijas un arī Baltijas reģiona kampaņām.

Projekts Skābeklis radīts, lai veicinātu latviešu vienotības un patriotisma sajūtu, kā arī kopīgiem spēkiem mēģinātu padarīt Latviju vēl "zaļāku". Par projekta mērķi izvirzīts iesēt un pēc tam iestādīt tieši tik daudz koku, cik Latvijā iedzīvotāju, tādējādi parādot, cik daudz iespējams izdarīt, ja ikviens paveiktu vien tik daudz, kā iesētu vienu koka sēkliņu.

Šobrīd projekta ietvaros iedzīvotājiem Latvijā izdalītas vairāk nekā 5 miljoni egļu un priežu sēklu. Līdzdarbojoties skolēniem, teātru aktieriem, simfonisko orķestru mūziķiem, kā arī vairāku desmitu lielo uzņēmumu darba kolektīviem, šogad kopīgiem spēkiem iesēti 2 177 063 egļu un priežu. Projekts Skābeklis noslēgsies 2011. gada pavasarī, kad visus izaudzētos stādus pārstādīs mežā.