Deep White

Nemēslo mežā! Par cūku pārvērtīsies!

Cūkmena kampaņa

Kad atpūtnieku drazas un mājsaimniecību atkritumi Latvijas valsts mežos jau bija kļuvuši par normu, dzima Cūkmens - tīru mežu kampaņas tēls, kas uzskatāmi iedzīvina saukli "Nemēslo mežā! Par cūku pārvērtīsies!".

Trīs gadu laikā Cūkmens ir viesojies Ministru kabinetā, panācis, ka likumdošana veicina atteikšanos no plastmasas maisiņiem, saticies ar tūkstošiem skolēnu. Viņš blogo "draugiem.lv" un par viņu raksta grāmatu. Cūkmens ir panācis, ka mežu sakopšanas talkas ir normāla parādība. Cūkmens mācās lidot, lai no augšas pamanītu atkritumu izgāztuves mežā. Šogad viņš devies aģitācijas tūrē pa Latviju un cer, ka tuvākajā laikā arī pie mums tiks ieviesta PET pudeļu depozīta sistēma.

Rozā Cūkmens veiksmīgi iznācis no meža un, sasniedzot atpazīstamības reitingu virs 80% Latvijas iedzīvotāju, kļuvis par "zaļu" un iedarbīgu atgādinājumu visai sabiedrībai.

Cūkmena kampaņa tikusi augsti novērtēta arī profesionāļu vidū, un Cūkmenam, uzsākot savu darbību, tika piešķirtas vairākas Latvijas Sabiedrisko attiecību gada balvas, tai skaitā zelts par Labāko korporatīvo komunikāciju kampaņu.

Klients: A/S Latvijas valsts meži