Deep White

Futuris - nākotnes Rīga jau top!

Futuris pieteikuma kampaņa

Kad ekonomiskā krīze skāra Latvijas nekustamo īpašumu tirgu, darījumu skaits samazinājās līdz nullei un neskaitāmi jauno projektu dzīvokļi bija tukši, tika uzbūvēta FUTURIS - jauna, unikāla, ilgtspējīga un energoefektīva dzīvojamā ēka. Taču kā situācijā, kad nekustamo īpašumu tirgus ir sastindzis, likt pircējam pamanīt jauno dzīvojamo ēku un novērtēt tās priekšrocības? Vēl vairāk - kā daudzo piedāvājumu vidū panākt, ka pircēji izvēlas tieši šo dzīvojamo ēku, maksājot par to augstāku cenu?

Mēs nolēmām apātiju pārvērst aktīvā un konstruktīvā diskusijā. Mēs izveidojām piecas vizualizācijas, kurās jaunas, provokatīva dizaina ēkas tika novietotas zināmās un pilsētniekiem nozīmīgās vietās Rīgā, un "nopludinājām" šo informāciju internetā. Pēc neilga laika FUTURIS izziņoja diskusiju par Rīgas nākotnes vīzijām, kurā piedalījās Latvijas vadošie arhitekti.

Iedzīvotāji aktīvi komentēja Rīgas nākotnes perspektīvas un apmeklēja FUTURIS mājas lapu, lai iepazītos ar tās filozofiju un Rīgas attīstības vīzijām. Turpmākās ekspertu diskusijas plaši izskanēja publiskajā telpā. Bet vislielākos sasniegumus parādīja pārdošanas rezultāti - divu mēnešu laikā tika rezervēti 80% jeb 48 no 60 dzīvokļiem. Mēs to panācām laikā, kad Latvijas nekustamā īpašuma tirgus tika uzskatīts par pilnībā nefunkcionējošu. Tas nozīmē, ka diskusija liek domāt. Un domāšana noved pie mērķa.

Klients: SIA Larix Properties