Deep White

LIDO “Skanīgākā tautas dancotava”

Vasarā cilvēki mēdz baudīt vieglas maltītes āra terasēs, dot priekšroku atpūtai dārzos un parkos – daudziem ēdinātājiem tas nozīmē ievērojamu apgrozījuma kritumu. No biznesa skatu punkta vasara mēdz būt izaicinoša pat tādai tradicionālai un iemīlētai pusdienošanas vietai kā LIDO. Kā stiprināt klientu lojalitāti un palielināt apgrozījumu vasaras mēnešos, kad pilsēta ir pilna ar dažādām āra kafejnīcām, parkiem, pasākumiem vecpilsētā un jaunatvērtām vietām pilsētas centrā? 

LIDO nolēma kļūt par daļu no vasaras spilgtākā notikuma – XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem. LIDO kļuva par svētku partneri, bet, kamēr citi atbalstīja dziesmu, mēs izvēlējāmies atbalstīt deju, kļūstot par vienīgo deju svētku atbalstītāju. 

Mēnesi pirms svētkiem LIDO Atpūtas centrs mainīja nosaukumu uz “Skanīgākā tautas dancotava”. Līdz ar nosaukuma maiņu Atpūtas centrs un LIDO restorāni kļuva par vietu, kur ikviens var kļūt par tautas deju dejotāju. Uz svētku laiku mēs kļuvām par tautas deju dejotāju un entuziastu centrālo tikšanās vietu, tādā veidā motivējot cilvēkus doties un baudīt maltīti LIDO. Lai būtu vēl tuvāk dejotājiem, kampaņā iesaistījās arī Dziesmu un deju svētku horeogrāfi un populāri tautas deju kolektīvi. Rezultātā LIDO Atpūtas centrs pulcēja simtiem tautas deju dejotāju un entuziastu, veicinot apgrozījuma pieaugumu par 7%.