Deep White

Rimi bērnu maratons

Lielākais bērnu skriešanas pasākums Latvijā

Kaut arī bērnu pārlieku aizraušanās ar našķiem un ātro uzkodu maltītēm, ilga laika pavadīšana pie datora un fizisko aktivitāšu trūkums kļuva arvien aktuālākas, sabiedrībā joprojām netika pievērsta pastiprināta uzmanība bērnu un jauniešu liekā svara problēmām.

Lai veicinātu veselīgu un aktīvu dzīvesveidu bērnu, viņu vecāku un mediju vidū, Rimi radīja savu skriešanas iniciatīvu Latvijas lielākā skriešanas maratona ar vairāk nekā 25 000 dalībnieku ietvaros. Rimi bērnu maratons – īpaši bērniem domāts maratons, kas notiek Lattelecom Rīgas maratona ietvaros un kurā ikviens var piedalīties bez maksas.

Par Rimi bērnu maratona vēstnesi tika izvēlēts piektās klases skolēns Justs, kurš piedalījās Lattelecom Rīgas maratona atklāšanas preses konferencē, ar savu aizrautību un patieso dedzību piesaistot visu klātesošo uzmanību un aicinot ikvienu bērnu piedalīties skrējienā.

Rimi bērnu maratons piesaistīja plašu kā nacionālo, tā reģionālo mediju interesi. Tajā piedalījās 7400 jauno skrējēju, kopumā maratons pulcēja vairāk nekā 15 000 apmeklētāju, kļūstot par jauku un ģimeni vienojošu pasākumu. Vienlaikus arī bērnu veselības tēma atkal bija sabiedrības un mediju dienaskārtībā.