Deep White

Dzer. Brauc. Pievienojies.

Kampaņa pret alkoholu un agresiju pie auto stūres

Gribi pārsniegt ātrumu? Gribi braukt reibumā? Lūdzu! Invalīda krēsls pēc tevis jau ilgojas!

Lai uzrunātu tos, kas par normu uzskata auto vadīšanu dzērumā, mēs veidojām skarbu, dokumentālu komunikāciju kampaņu, kurā savu bēdīgo pieredzi atklāj reāli, pēc avārijām par invalīdiem kļuvuši cilvēki.

Sadarbībā ar invalīdu un viņu draugu apvienību Apeirons mēs rādījām, kā izmainījusies cilvēku dzīve pēc dažu sekunžu pārgalvības. Un avārijas piedzīvojušie ratiņnieki aicināja cilvēkus nebūt stulbiem, tādiem kā viņi kādreiz…

Kampaņas ietvaros avārijā cietuša ratiņnieka dzīvoklī tika uzstādīta WEB kamera, kas ļāva ielūkoties invalīda dzīves "priekšrocībās".

Pie Ministru kabineta tika organizēts ratiņnieku "dragreiss". uz Vanšu tilta rīta sastrēgumstundā notika cilvēku ar kustību traucējumiem pikets pret pārlieku ātru braukšanu, akcijā "Māksla piebremzēt" sabiedrībā pazīstami cilvēki apgleznoja ceļa zīmes, nododot savu vēstījumu pret auto vadīšanu dzērumā.

Ratiņnieki piedalījās arī īpaši organizētos reidos kopā ar Ceļu policiju, apmeklēja skolas, autoskolas un "trakos autobraucējus" aci pret aci sastapa "dragreisos".

Kampaņa tika novērtēta kā labākā sociālā kampaņa, saņemot Latvijas sabiedrisko attiecību gada zelta godalgu.

Klients: Ceļu satiksmes drošības direkcija