Deep White

Deep White. Vairāk nekā sabiedriskās attiecības. 

Kas mēs esam?

Deep White ir komunikācijas vadības aģentūra - aizrautīgu komunikācijas konsultantu komanda ar savu īpašo redzējumu komunikācijas veidošanā. Plašs kontaktu loks, publiskās komunikācijas tehniku pārzināšana, konsultantu personības, pieredze, zināšanas un izglītība - mūsu rokās ir visas kārtis, kas ļauj izstrādāt veiksmīgus komunikāciju risinājumus mūsu klientiem no dažādām nozarēm.

Kas mēs esam?

Egle Klekere

Egle Klekere

aģentūras dibinātāja un vadītāja

300 % faktors. Saprotiet, uz kārts ir likta pašas sirds, pārliecība un ideja. Tāpēc nav nekādu puspadarītu darbu vai pusizsapņotu sapņu. Viss iet uz augšu vien. Uz augšu vien.

Laura Zvejniece

Laura Zvejniece

biznesa attīstības vadītāja

Enerģijas nezūdamības faktors. Mērķtiecībai ir Lauras seja. Viņas baterija vienmēr ir pilna. Laura vienkārši apgāž pieņēmumu, ka iegūt un izdarīt visu nav iespējams, jo zina - mazāk par izcilību gribēt nav vērts.

Krista Grasberga

Krista Grasberga

stratēģiskā konsultante

Vienojošais faktors. Salīmē visas lielās un mazās idejas un uzņēmuma cilvēku kompetences vienā, skaistā veselumā. Pielipina visiem vēlmi būt labākajiem.

Elīna Šverna

Elīna Šverna

CEO

Pārsteiguma faktors. Ikdienas darbos klusi klātesoša, uzcītīga un modra kā lapsa, Elīna īstajā brīdī priecē ar asprātīgu joku vai trāpīgu viedokli. Zem kautrīgā smaida slēpjas kārtīgs sakodiens!

Oskars Kupše

Oskars Kupše

stratēģiskais konsultants

Dzelzs faktors. Kāpj klienta kurpēs un izprot līdz kaulam industriju pēc industrijas. Ar dzelžainu loģiku un milzu darba spējām pārliecinoši īsteno komplicētus pašmāju un starpzemju projektus.

Aleksa Fridrihsone

Aleksa Fridrihsone

stratēģiskā konsultante

Tīkla faktors. Ar izteiktu ožu un izjūtu sociālajos tīklos. Taču vienlaikus pavisam dzīvu, pulsējošu pieeju. Visus savienos un iemācīs rādīt īsto seju.

Janīna Biteniece

Janīna Biteniece

projektu direktore

Celtspējas faktors. Kamēr pati nesatricināmi stāv ar abām kājām uz zemes, viņas degsme un pārliecība ceļ gan vislielākos projektus, gan noskaņojumu. Nebaidās izkāpt no komforta zonas un izcelt līdzi arī pārējos.

Agnese Ruberte

Agnese Ruberte

komunikācijas konsultante

Rīcības faktors. Agnese ir rīcības cilvēks. Labas idejas realizēšanas vārdā dejos tango ar lauvām, turklāt spīdoši - radīsies iespaids, ka tā viņai ir viegla pastaiga. Dzelžaina loģika, spēcīgs mugurkauls, pārdomātas darbības.

Ligita Mieze

Ligita Mieze

projektu vadītāja

Entuziasma faktors. Jau no pirmajiem soļiem redzams, kā Ligita mīl uzturēt labas attiecības. Mums paveicies, ka viņa nopietni pieķērusies arī sabiedriskajām attiecībām, kur labas attiecības materializējas pārsteidzošās iespējās un patiesi lieliskos projektos.

Elīna Malašenko

Elīna Malašenko

digitālo projektu vadītāja

Maksimālista faktors. Klients tikai nodomā, bet Elīna jau ir izdarījusi. Viņas pāri malām plūstošā enerģija, nemākslotā komunikācija un neizaicināmā precizitāte liek ikkatrai lietai šķist tik vieglai, it kā Elīnas iespējām robežu nemaz nebūtu.

Pēteris Rezņikovs

Pēteris Rezņikovs

jaunākais projektu vadītājs

Balsta faktors. Drīzāk strādās visu nakti, nekā atteiks palīdzību. Pētera spēka formula = estēta gars, neizmērojama deva centības, apskaužams pozitīvisms un 100% garantija padarītajam.

Dagnija Grīnfelde

Dagnija Grīnfelde

tekstu autore

Personības faktors. Dagnija ir Personība. Daudzslāņaina, kontrastaina, zinoša. Viņa dejo tango. Un labi zina, ka patiesas izdošanās noslēpums kā darbā, tā dejā ir ne vien perfekta dejas soļu pārzināšana, bet improvizācija, kas notiek mirklī starp vienu soli un nākamo.

Marta Rudzīte

Marta Rudzīte

finanšu administratore

112 faktors. Dzīvesprieks no pirmā vārda līdz pēdējam sirds un lūpu kaktiņam. Gāž darba vezumus un izdara līdz pēdējam sīkumam. Turklāt ar smaidu.

Ieva Kamene

Ieva Kamene

biroja vadītāja

Pārliecības faktors. Ai, ai, atvainojiet, Jūs kļūdījāties - neesat piezvanījis uz labāko PR kompāniju Latvijā. Šī ir labākā Austrumeiropā!

Ko mēs domājam?

Mēs ticam neordinārai pieejai un pārsteiguma spēkam, kas palīdz mūsu klientiem tikt sadzirdētiem viņiem svarīgajās auditorijās. Mums šķiet, ka svarīgāk ir būvēt katedrāli, nevis mūrēt ķieģeļus. Redzēt spēli, nevis nosmulētu vīru ar bumbu. Būtiskāk ir meklēt kopsakarības, nevis simptomus.

Jūs, mūsu klienti, esat dzīvi organismi. Jums nepieciešams kāds, kas sargā, lolo, iedvesmo, spēcina. Un tas kāds esam mēs, Deep White. Imūnsistēma saviem īpašajiem klientiem. Pie mums viss ir personīgi un ar milzu uzticamības koeficientu. Ar dziļu, tīru pārliecību.

Ko mēs domājam?