Deep White

Lido atjauno pusdienas pārtraukumu

Kampaņa par pusdienošanas tradīciju atjaunošanu

Valstī ir krīze, cilvēki daudz strādā, taupa naudu un ir pārāk aizņemti, lai atļautos paēst kārtīgas pusdienas. Šādus novērojumus apstiprināja restorānu tīkla Lido veiktā pētījuma dati.

Lido atbilde - kampaņa par veselīga dzīvesveida, pareiza dienas režīma un pilnvērtīgu pusdienu ēšanas tradīciju atjaunošanu Latvijā.

"Atjaunojam pusdienu pārtraukumu!" gādīgā Lido saimniece Lidija vēstīja ne vien reklāmas aģentūras MOOZ! izstrādātajās reklāmās, bet arī žurnālistu plaši apmeklētajā mediju pasākumā. Kopā ar Latvijas Gastroenterologu asociācijas prezidentu, Dr. habil. med. Anatoliju Danilānu viņi stāstīja par pareiza uztura nozīmi cilvēka veselības veicināšanā. Viņiem pievienojās arī olimpiskais čempions svarcelšanā Viktors Ščerbatihs. Savukārt sadarbībā ar pazīstamo diētas ārsti Lolitu Neimani tika radīts īpašais mazkaloriju ēdienu piedāvājums tiem, kas, saskaņā ar pētījuma datiem, no ēšanas restorānos attur bailes no liekā svara.

Ar veselīga uztura pamatprincipiem, diētas ārstes Lolitas Neimanes ieteiktajiem ēdieniem, Lidijas tantes pusdienu manifestu, kā arī uzmundrinošu izklaidi atpūtas brīžiem varēja iepazīties akcijas mājas lapā, kur tūkstošiem lietotāju izmantoja iespēju lejupielādēt pusdienu pārtraukuma e-kartiņas, kampaņas video un mobilo tālruņu zvanu signālus ar kampaņas saukļiem.

Klients: Lido