Deep White

Adidas: Es apņemos

Projekts "Es apņemos 2008"

Adidas slogans "impossible is nothing" guva piepildījumu lielākajā Latvijas sociālajā tīklā draugiem.lv. Kampaņas "Es apņemos" ietvaros izveidotā Adidas sadaļa gandrīz 100 tūkstošiem cilvēku kļuva par iedvesmas avotu un draugu, kas palīdz piepildīt sapni par sportisku dzīvesveidu.

Informācija par sezonai atbilstošiem sporta veidiem (snovbords, futbols, joga, skriešana), Latvijas TOP sportistu un treneru padomi, virtuālie treniņi, lietotāju forumi, FAQ, informācija par Adidas ekipējumu un iespēja to iegūt kā balvu interaktīvos konkursos nodrošina dzīvu brenda un tīkla lietotāju komunikāciju daudzu mēnešu garumā.

Turklāt komunikācijas atdeve ir īpaši augsta, tā kā Adidas virtuālajā pasaulē nonākuši tieši tie tūkstoši tīkla lietotāju, kas iepriekš veiktā aptaujā apliecinājuši, ka apņemas vairāk nodarboties ar sportu.

Brends kļūst par draugu un padomdevēju, interaktivitāte kļūst burtiska un brenda identitāte iegūst reālus apveidus, tādējādi nostiprinot Adidas pozīcijas tam īpaši atvērtā auditorijā.

Klients: Adidas