Deep White

Mammadaba

Kustība par atpūtu dabā

No vienas puses, uzņēmuma Latvijas valsts meži uzdevums ir vienkāršs un skaidrs - apsaimniekot Latvijas valstij piederošos mežus. No otras, uzņēmums grib dot savu ieguldījumu, lai tuvinātu cilvēkus dabai.

Tāpēc tapa Mammadaba - Latvijas valsts meži zīmols un kustība par atpūtu dabā, kuras mērķis ir iepazīstināt Latvijas iedzīvotājus ar mūsu dabas bagātībām.

Dabas portāls www.mammadaba.lv, Mammasdabas vēstniecība tirdzniecības parkā Alfa un Mammasdabas vēstnieki - sabiedrībā mīlēti un gaiši cilvēki - popularizē Mamasdabas idejas un vairāk nekā 100 Latvijas valsts meži aprūpētus dabas objektus. Mammasdabas multi-rīti bērniem caur brīnišķīgām dabas multfilmām un radošām lekcijām ļauj ieraudzīt dabas burvību. Savukārt aktīva sabiedriskā dzīve - sadarbība ar mūzikas festivālu Positivus AB, auduma maisiņu popularizēšanas akcija kopā ar lielāko tirdzniecības tīklu Rimi, sadarbība ar dabiskāko un skatītāko TV pavāru Mārtiņu Sirmo - ļauj Latvijas iedzīvotājiem Mammudabu sastapt savās ikdienas gaitās.

Klients: A/S Latvijas valsts meži