Deep White

Aikāgaršo

Rimi veselīgas ēšanas kustība

Sabiedriskās domas aptauju rezultāti, kā arī speciālistu novērojumi rāda, ka gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju nepievērš uzmanību veselīgai ēšanai. To apliecina arī iedzīvotāju pirkumu grozi, kuros biežāk nekā vēlams tiek likti taukvielām bagāti produki, savukārt ievērojami retāk - dažādi dārzeņi, augļi, piena produkti un zivis.

Lai mudinātu Latvijas iedzīvotājus mainīt savus paradumus, ēst veselīgāk un daudzveidīgāk, tika radīta ilgtermiņa iniciatīvu - Rimi veselīgas ēšanas kustība Aikāgaršo. Tās galvenie uzdevumi ir panākt, lai turpmāko gadu laikā Latvijas iedzīvotāji maina savus ēšanas paradumus un ēdienkartē iekļauj vairāk veselīgu ēdienu, kā arī paši apgūst un ikdienā praktizē ēdienu gatavošanas mākslu. Par Aikāgaršo galveno runaspersonu un publisko seju izvēlēts šefpavārs Normunds Baranovskis, kurš rūpējas par to, lai visi būtu veseli un labi paēduši. Un vislabāk - ēduši ko veselīgu.

Aikāgaršo ietvaros veikts nopietns sabiedrības ēšanas paradumu pētījums, kopā ar uztura speciālistiem analizēts pircēju pārtikas grozu saturs, izstrādāti virkne izglītojošu materiālu, organizētas degustācijas un ēst gatavošanas meistarklases Rimi virtuvē. Aikāgaršo šefpavārs devies Vislatvijas skolu tūrē, nepilna gada laikā viesojoties vairāk nekās 30 skolās un veselīgā ēst gatavošanā apmācot gandrīz 1000 skolēnus. Aikāgaršo piedalījies vairākos Rimi atbalstītajos labdarības projektos un TV kulinārijas šovos, kļūstot par vienu no Rimi reklāmas sejām, kā arī izstrādājis vairāk nekā simts ēdienu receptes video un drukātā formātā.

Klients: Rimi Latvia