Deep White

Deep White. Vairāk nekā sabiedriskās attiecības. 

Kas mēs esam?

Deep White ir komunikācijas vadības aģentūra - aizrautīgu komunikācijas konsultantu komanda ar savu īpašo redzējumu komunikācijas veidošanā. Plašs kontaktu loks, publiskās komunikācijas tehniku pārzināšana, konsultantu personības, pieredze, zināšanas un izglītība - mūsu rokās ir visas kārtis, kas ļauj izstrādāt veiksmīgus komunikāciju risinājumus mūsu klientiem no dažādām nozarēm.

Kas mēs esam?

Egle Klekere

Egle Klekere

aģentūras dibinātāja un vadītāja

300 % faktors. Saprotiet, uz kārts ir likta pašas sirds, pārliecība un ideja. Tāpēc nav nekādu puspadarītu darbu vai pusizsapņotu sapņu. Viss iet uz augšu vien. Uz augšu vien.

Laura Zvejniece

Laura Zvejniece

biznesa attīstības vadītāja

Enerģijas nezūdamības faktors. Mērķtiecībai ir Lauras seja. Viņas baterija vienmēr ir pilna. Laura vienkārši apgāž pieņēmumu, ka iegūt un izdarīt visu nav iespējams, jo zina - mazāk par izcilību gribēt nav vērts.

Krista Grasberga

Krista Grasberga

klientu servisa direktore

Vienojošais faktors. Salīmē visas lielās un mazās idejas un uzņēmuma cilvēku kompetences vienā, skaistā veselumā. Pielipina visiem vēlmi būt labākajiem.

Liene Krīvena

Liene Krīvena

komunikācijas konsultante

Stiprinātāja faktors. Vienā galā idejas, otrā rezultāts. Pa vidu tilts, vārdā Liene.

Dace Valnere

Dace Valnere

komunikācijas konsultante

Koka faktors. Stipra, rūdīta, ar plašu pieredzi un redzesloku. Precīzi zina, kad jādzen saknes, kad jākustas līdzi vējiem, kad jānes augļi. Pieredzējusi no dabas.

Inese Blaune

Inese Blaune

komunikācijas konsultante

Pārliecības faktors. Inese ir viens no tiem retajiem cilvēkiem, kuriem viss ir skaidrs. Pārsteidzošākais – tā patiešām arī ir. Atbruņojoša sievišķība, spēcīga profesionalitāte, augsti papēži un vēl augstāki standarti.

Agnese Ruberte

Agnese Ruberte

komunikācijas konsultante

Rīcības faktors. Agnese ir rīcības cilvēks. Labas idejas realizēšanas vārdā dejos tango ar lauvām, turklāt spīdoši - radīsies iespaids, ka tā viņai ir viegla pastaiga. Dzelžaina loģika, spēcīgs mugurkauls, pārdomātas darbības.

Santa Margeviča

Santa Margeviča

projektu vadītāja

Sirds faktors. Santas sirsnībai nav brīvdienu, tāpat kā viņas darba spējām. Viņas enerģija izkausē jebkurus šķēršļus, tādēļ izcils rezultāts ir neizbēgams.

Aleksa Spriņģe

Aleksa Spriņģe

projektu vadītāja

Tīkla faktors. Ar izteiktu ožu un izjūtu sociālajos tīklos. Taču vienlaikus pavisam dzīvu, pulsējošu pieeju. Visus savienos un iemācīs rādīt īsto seju.

Ieva Reinholde

Ieva Reinholde

digitālo projektu vadītāja

Enter faktors. Digitāli domā, jūt un dara.

Raimonds Meleks

Raimonds Meleks

jaunākais projektu vadītājs

Pacietības faktors. Nesatricināmā mierā iedziļināsies ikvienā projekta niansē. Darbu uztver kā sportu, un loģiskā domāšana ir Raimonda trenētākais muskulis. Pacietīgi un apņēmīgi strādā rezultātam.

Santa Ivanova

Santa Ivanova

jaunākā projektu vadītāja

Mērķtiecības faktors. Sajūt, izprot un notver katra projekta īsto ritmu no pusnots. Neviena barjera nav pārāk augsta, lai netiktu tai pāri. Rezultāts vienmēr būs lielisks!

Alise Podniece

Alise Podniece

director of fun

Aizrautības faktors. Nost ar mērenību – spilgta personība, kas ar neticamu sirsnību ikvienu darbu padara īpašu. Smiekliem skanot, izaicina lietu kārtību, radot unikālas vērtības.

Līva Blaževica

Līva Blaževica

projektu asistente

“Nekas nav neiespējams” faktors. Zina, ko vēlas sasniegt un nebaidās no darba, ko tas prasa. Aug ne dienām, bet stundām. Līvas noslēpums ir būt pārliecinātai nezināmā priekšā – vakar, šodien, rīt.

Marta Rudzīte

Marta Rudzīte

biroja vadītāja

Pārliecības faktors. Ai, ai, atvainojiet, Jūs kļūdījāties - neesat piezvanījis uz labāko PR kompāniju Latvijā. Šī ir labākā Austrumeiropā!

Nilss Heinrihsons

Nilss Heinrihsons

IT administrators

Iedarbinošais faktors. Restartē, pārstartē, tiešām strādā! Admin.

Ko mēs domājam?

Mēs ticam neordinārai pieejai un pārsteiguma spēkam, kas palīdz mūsu klientiem tikt sadzirdētiem viņiem svarīgajās auditorijās. Mums šķiet, ka svarīgāk ir būvēt katedrāli, nevis mūrēt ķieģeļus. Redzēt spēli, nevis nosmulētu vīru ar bumbu. Būtiskāk ir meklēt kopsakarības, nevis simptomus.

Jūs, mūsu klienti, esat dzīvi organismi. Jums nepieciešams kāds, kas sargā, lolo, iedvesmo, spēcina. Un tas kāds esam mēs, Deep White. Imūnsistēma saviem īpašajiem klientiem. Pie mums viss ir personīgi un ar milzu uzticamības koeficientu. Ar dziļu, tīru pārliecību.

Ko mēs domājam?