Deep White

Deep White. Vairāk nekā sabiedriskās attiecības. 

Kas mēs esam?

Deep White ir komunikācijas vadības aģentūra - aizrautīgu komunikācijas konsultantu komanda ar savu īpašo redzējumu komunikācijas veidošanā. Plašs kontaktu loks, publiskās komunikācijas tehniku pārzināšana, konsultantu personības, pieredze, zināšanas un izglītība - mūsu rokās ir visas kārtis, kas ļauj izstrādāt veiksmīgus komunikāciju risinājumus mūsu klientiem no dažādām nozarēm.

Kas mēs esam?

Egle Klekere

Egle Klekere

aģentūras dibinātāja un vadītāja

300 % faktors. Saprotiet, uz kārts ir likta pašas sirds, pārliecība un ideja. Tāpēc nav nekādu puspadarītu darbu vai pusizsapņotu sapņu. Viss iet uz augšu vien. Uz augšu vien.

Laura Zvejniece

Laura Zvejniece

biznesa attīstības vadītāja

Enerģijas nezūdamības faktors. Mērķtiecībai ir Lauras seja. Viņas baterija vienmēr ir pilna. Laura vienkārši apgāž pieņēmumu, ka iegūt un izdarīt visu nav iespējams, jo zina - mazāk par izcilību gribēt nav vērts.

Krista Grasberga

Krista Grasberga

stratēģiskā konsultante

Vienojošais faktors. Salīmē visas lielās un mazās idejas un uzņēmuma cilvēku kompetences vienā, skaistā veselumā. Pielipina visiem vēlmi būt labākajiem.

Oskars Kupše

Oskars Kupše

stratēģiskais konsultants

Dzelzs faktors. Kāpj klienta kurpēs un izprot līdz kaulam industriju pēc industrijas. Ar dzelžainu loģiku un milzu darba spējām pārliecinoši īsteno komplicētus pašmāju un starpzemju projektus.

Aleksa Fridrihsone

Aleksa Fridrihsone

projektu direktore

Tīkla faktors. Ar izteiktu ožu un izjūtu sociālajos tīklos. Taču vienlaikus pavisam dzīvu, pulsējošu pieeju. Visus savienos un iemācīs rādīt īsto seju.

Kaspars Zālītis

Kaspars Zālītis

konsultants

Uzdrošināšanās faktors. Kaspars necieš garlaicību. Un ir tālu no garlaicības arī pats. Ikvienā viņa radītā idejā, stratēģijā, pat veidā, kā viņš ierodas darbā, ir nepārprotams, izcils autentiskums.

Agnese Ruberte

Agnese Ruberte

konsultante

Rīcības faktors. Agnese ir rīcības cilvēks. Labas idejas realizēšanas vārdā dejos tango ar lauvām, turklāt spīdoši - radīsies iespaids, ka tā viņai ir viegla pastaiga. Dzelžaina loģika, spēcīgs mugurkauls, pārdomātas darbības.

Nadīna Erdmane

Nadīna Erdmane

projektu vadītāja

Cīnītāja faktors. Mērķtiecība + cīņa = skaista uzvara. Nadīnas darba spējām un kvalitātei var uzticēties kā Šveices pulkstenim. Vai nazim.

Elīna Malašenko

Elīna Malašenko

projektu vadītāja

Maksimālista faktors. Klients tikai nodomā, bet Elīna jau ir izdarījusi. Viņas pāri malām plūstošā enerģija, nemākslotā komunikācija un neizaicināmā precizitāte liek ikkatrai lietai šķist tik vieglai, it kā Elīnas iespējām robežu nemaz nebūtu.

Laura Giptere

Laura Giptere

jaunākā projektu vadītāja

Miera faktors. Kad Laura runā, šķiet, ikviens notic laimīgām beigām, turklāt arī viņas pašas vēsais prāts apvienojumā ar sirds siltumu gāž galnus. Laura izpeldēs caur visdziļāko dīķi un pa ceļam saplūks ūdensrozes.

Katrīna Ķeķe

Katrīna Ķeķe

projektu asistente

“Nekas nav neiespējams” faktors. Zina, ko vēlas sasniegt un nebaidās no darba, ko tas prasa. Aug ne dienām, bet stundām. Katrīnas noslēpums ir būt pārliecinātai nezināmā priekšā – vakar, šodien, rīt.

Dagnija Grīnfelde

Dagnija Grīnfelde

tekstu autore

Personības faktors. Dagnija ir Personība. Daudzslāņaina, kontrastaina, zinoša. Viņa dejo tango. Un labi zina, ka patiesas izdošanās noslēpums kā darbā, tā dejā ir ne vien perfekta dejas soļu pārzināšana, bet improvizācija, kas notiek mirklī starp vienu soli un nākamo.

Gunita Viziņa

Gunita Viziņa

pasākumu organizatore

Košuma faktors. Noorganizēs jebkuru Notikumu, it visam piešķirs personību un krāsas, uzliks fona mūziku un pajokos. Gunitas dzīvē un darbos nav vietas garlaicībai.

Marta Lagzdiņa

Marta Lagzdiņa

pasākumu organizatore

Apņēmības faktors. Nesatricināmā mierā iedziļināsies ikvienā projekta niansē. Pacietīgi un apņēmīgi strādā rezultātam.

Marta Rudzīte

Marta Rudzīte

finanšu administratore

112 faktors. Dzīvesprieks no pirmā vārda līdz pēdējam sirds un lūpu kaktiņam. Gāž darba vezumus un izdara līdz pēdējam sīkumam. Turklāt ar smaidu.

Ieva Jahoviča

Ieva Jahoviča

biroja vadītāja

Pārliecības faktors. Ai, ai, atvainojiet, Jūs kļūdījāties - neesat piezvanījis uz labāko PR kompāniju Latvijā. Šī ir labākā Austrumeiropā!

Ko mēs domājam?

Mēs ticam neordinārai pieejai un pārsteiguma spēkam, kas palīdz mūsu klientiem tikt sadzirdētiem viņiem svarīgajās auditorijās. Mums šķiet, ka svarīgāk ir būvēt katedrāli, nevis mūrēt ķieģeļus. Redzēt spēli, nevis nosmulētu vīru ar bumbu. Būtiskāk ir meklēt kopsakarības, nevis simptomus.

Jūs, mūsu klienti, esat dzīvi organismi. Jums nepieciešams kāds, kas sargā, lolo, iedvesmo, spēcina. Un tas kāds esam mēs, Deep White. Imūnsistēma saviem īpašajiem klientiem. Pie mums viss ir personīgi un ar milzu uzticamības koeficientu. Ar dziļu, tīru pārliecību.

Ko mēs domājam?