Deep White

Deep White. Vairāk nekā sabiedriskās attiecības. 

Kas mēs esam?

Deep White ir komunikācijas vadības aģentūra - aizrautīgu komunikācijas konsultantu komanda ar savu īpašo redzējumu komunikācijas veidošanā. Plašs kontaktu loks, publiskās komunikācijas tehniku pārzināšana, konsultantu personības, pieredze, zināšanas un izglītība - mūsu rokās ir visas kārtis, kas ļauj izstrādāt veiksmīgus komunikāciju risinājumus mūsu klientiem no dažādām nozarēm.

Kas mēs esam?

Egle Klekere

Egle Klekere

aģentūras dibinātāja un vadītāja

300 % faktors. Saprotiet, uz kārts ir likta pašas sirds, pārliecība un ideja. Tāpēc nav nekādu puspadarītu darbu vai pusizsapņotu sapņu. Viss iet uz augšu vien. Uz augšu vien.

Laura Zvejniece

Laura Zvejniece

biznesa attīstības vadītāja

Enerģijas nezūdamības faktors. Mērķtiecībai ir Lauras seja. Viņas baterija vienmēr ir pilna. Laura vienkārši apgāž pieņēmumu, ka iegūt un izdarīt visu nav iespējams, jo zina - mazāk par izcilību gribēt nav vērts.

Krista Grasberga

Krista Grasberga

klientu servisa direktore

Vienojošais faktors. Salīmē visas lielās un mazās idejas un uzņēmuma cilvēku kompetences vienā, skaistā veselumā. Pielipina visiem vēlmi būt labākajiem.

Aleksa Fridrihsone

Aleksa Fridrihsone

projektu direktore

Tīkla faktors. Ar izteiktu ožu un izjūtu sociālajos tīklos. Taču vienlaikus pavisam dzīvu, pulsējošu pieeju. Visus savienos un iemācīs rādīt īsto seju.

Ieva Reinholde

Ieva Reinholde

digitālo projektu direktore

Enter faktors. Perfekti pārvalda digitālās stratēģijas un online iespējas ietekmēt tūkstošus, taču augstāk par visu vērtē patiesas cilvēku attiecības, sirdsgudru komunikāciju un sarunu aci pret aci. Ieva ir komandas spēlētājs, un savas komandas un klientu dēļ ies caur uguni un ūdeni.

Kaspars Zālītis

Kaspars Zālītis

konsultants

Uzdrošināšanās faktors. Kaspars necieš garlaicību. Un ir tālu no garlaicības arī pats. Ikvienā viņa radītā idejā, stratēģijā, pat veidā, kā viņš ierodas darbā, ir nepārprotams, izcils autentiskums.

Agnese Ruberte

Agnese Ruberte

projektu vadītāja

Rīcības faktors. Agnese ir rīcības cilvēks. Labas idejas realizēšanas vārdā dejos tango ar lauvām, turklāt spīdoši - radīsies iespaids, ka tā viņai ir viegla pastaiga. Dzelžaina loģika, spēcīgs mugurkauls, pārdomātas darbības.

Nadīna Erdmane

Nadīna Erdmane

projektu vadītāja

Cīnītāja faktors. Mērķtiecība + cīņa = skaista uzvara. Nadīnas darba spējām un kvalitātei var uzticēties kā Šveices pulkstenim. Vai nazim.

Dagnija Grīnfelde

Dagnija Grīnfelde

projektu vadītāja

Personības faktors. Dagnija ir Personība. Daudzslāņaina, kontrastaina, zinoša. Viņa dejo tango. Un labi zina, ka patiesas izdošanās noslēpums kā darbā, tā dejā ir ne vien perfekta dejas soļu pārzināšana, bet improvizācija, kas notiek mirklī starp vienu soli un nākamo.

Aija Novicka

Aija Novicka

projektu vadītāja

Rezultāta faktors. Ar milzu pieredzi “klienta kurpēs” un mārketinga pasaulē Aijas fokusā ir rezultāts. Septiņas reizes nomērīs, un tad – tieši mērķi!

Elvijs Ērglis

Elvijs Ērglis

digitālo projektu vadītājs

Spēles faktors. Elvija kaislība ir futbols, bet dzīve – spēle. Sociālajos tīklos veiklāks par Ronaldo, digitālajā mārketingā – Messi. Jo viņš zina, ka dzīvē, tāpat kā futbolā, – neapstājies, kad esi noguris. Apstājies, kad esi galā!

Elīza Jordane

Elīza Jordane

video projektu vadītāja

“Ārpus rāmjiem” faktors. Elīzas prāts ir kā Google Images, iztēle – kā Vimeo. Rakstītus vārdus viņa viegli pārvērš vizuālos vēstījumos. Pasauli redz kadros, bet vienmēr ārpus rāmjiem.

Lauma Laube

Lauma Laube

jaunākā projektu vadītāja

Līdzsvara faktors. Trausla āriene slēpj lielu jaudu. Kad Lauma runā, citi pieklust – tik pārliecinoši tas ir. Ar vēsu prātu un iekšēju pārliecību Lauma sper drošu soli pretī katram jaunam projektam. Īsteno idejas, lielas kā mājas, un neapmulst pat sarežģītākajās situācijās.

Elīna Malašenko

Elīna Malašenko

jaunākā projektu vadītāja

Maksimālista faktors. Klients tikai nodomā, bet Elīna jau ir izdarījusi. Viņas pāri malām plūstošā enerģija, nemākslotā komunikācija un neizaicināmā precizitāte liek ikkatrai lietai šķist tik vieglai, it kā Elīnas iespējām robežu nemaz nebūtu.

Telma Gaule

Telma Gaule

projektu asistente

Entuziasma faktors. Jau no pirmajiem soļiem redzams, kā Telma mīl uzturēt labas attiecības. Mums paveicies, ka viņa nopietni pieķērusies arī sabiedriskajām attiecībām, kur labas attiecības materializējas pārsteidzošās iespējās un patiesi lieliskos projektos.

Marta Lagzdiņa

Marta Lagzdiņa

projektu asistente

Apņēmības faktors. Nesatricināmā mierā iedziļināsies ikvienā projekta niansē. Pacietīgi un apņēmīgi strādā rezultātam.

Marta Rudzīte

Marta Rudzīte

biroja vadītāja

Pārliecības faktors. Ai, ai, atvainojiet, Jūs kļūdījāties - neesat piezvanījis uz labāko PR kompāniju Latvijā. Šī ir labākā Austrumeiropā!

Ko mēs domājam?

Mēs ticam neordinārai pieejai un pārsteiguma spēkam, kas palīdz mūsu klientiem tikt sadzirdētiem viņiem svarīgajās auditorijās. Mums šķiet, ka svarīgāk ir būvēt katedrāli, nevis mūrēt ķieģeļus. Redzēt spēli, nevis nosmulētu vīru ar bumbu. Būtiskāk ir meklēt kopsakarības, nevis simptomus.

Jūs, mūsu klienti, esat dzīvi organismi. Jums nepieciešams kāds, kas sargā, lolo, iedvesmo, spēcina. Un tas kāds esam mēs, Deep White. Imūnsistēma saviem īpašajiem klientiem. Pie mums viss ir personīgi un ar milzu uzticamības koeficientu. Ar dziļu, tīru pārliecību.

Ko mēs domājam?