Deep White

Deep White. Vairāk nekā sabiedriskās attiecības. 

Kas mēs esam?

Deep White ir komunikācijas vadības aģentūra - aizrautīgu komunikācijas konsultantu komanda ar savu īpašo redzējumu komunikācijas veidošanā. Plašs kontaktu loks, publiskās komunikācijas tehniku pārzināšana, konsultantu personības, pieredze, zināšanas un izglītība - mūsu rokās ir visas kārtis, kas ļauj izstrādāt veiksmīgus komunikāciju risinājumus mūsu klientiem no dažādām nozarēm.

Kas mēs esam?

Egle Klekere

Egle Klekere

aģentūras dibinātāja un vadītāja

300 % faktors. Saprotiet, uz kārts ir likta pašas sirds, pārliecība un ideja. Tāpēc nav nekādu puspadarītu darbu vai pusizsapņotu sapņu. Viss iet uz augšu vien. Uz augšu vien.

Laura Zvejniece

Laura Zvejniece

biznesa attīstības vadītāja

Enerģijas nezūdamības faktors. Mērķtiecībai ir Lauras seja. Viņas baterija vienmēr ir pilna. Laura vienkārši apgāž pieņēmumu, ka iegūt un izdarīt visu nav iespējams, jo zina - mazāk par izcilību gribēt nav vērts.

Krista Grasberga

Krista Grasberga

klientu servisa direktore

Vienojošais faktors. Salīmē visas lielās un mazās idejas un uzņēmuma cilvēku kompetences vienā, skaistā veselumā. Pielipina visiem vēlmi būt labākajiem.

Agnese Ruberte

Agnese Ruberte

komunikācijas konsultante

Rīcības faktors. Agnese ir rīcības cilvēks. Labas idejas realizēšanas vārdā dejos tango ar lauvām, turklāt spīdoši - radīsies iespaids, ka tā viņai ir viegla pastaiga. Dzelžaina loģika, spēcīgs mugurkauls, pārdomātas darbības.

Kaspars Zālītis

Kaspars Zālītis

Stratēģiskais konsultants

Uzdrošināšanās faktors. Kaspars necieš garlaicību. Un ir tālu no garlaicības arī pats. Ikvienā viņa radītā idejā, stratēģijā, pat veidā, kā viņš ierodas darbā, ir nepārprotams, izcils autentiskums.

Santa Margeviča

Santa Margeviča

projektu direktore

Sirds faktors. Santas sirsnībai nav brīvdienu, tāpat kā viņas darba spējām. Viņas enerģija izkausē jebkurus šķēršļus, tādēļ izcils rezultāts ir neizbēgams.

Aleksa Spriņģe

Aleksa Spriņģe

projektu direktore

Tīkla faktors. Ar izteiktu ožu un izjūtu sociālajos tīklos. Taču vienlaikus pavisam dzīvu, pulsējošu pieeju. Visus savienos un iemācīs rādīt īsto seju.

Laura Adamoviča

Laura Adamoviča

Projektu vadītāja

The devil is in the detail faktors. Lauras ieroči ir dziļa un nopietna klienta izpēte un tikpat rūpīgs darbs. Vērienu un izsmalcinātību tam piešķir kultūras jomā apgūtā spēja radīt Notikumu: nekādas atkārtošanās, nekā bezgaumīga vai paredzama.

Nadīna Erdmane

Nadīna Erdmane

Projektu vadītāja

Cīnītāja faktors. Mērķtiecība + cīņa = skaista uzvara. Nadīnas darba spējām un kvalitātei var uzticēties kā Šveices pulkstenim. Vai nazim.

Ieva Reinholde

Ieva Reinholde

digitālo projektu direktore

Enter faktors. Digitāli domā, jūt un dara.

Raimonds Meleks

Raimonds Meleks

jaunākais projektu vadītājs

Pacietības faktors. Nesatricināmā mierā iedziļināsies ikvienā projekta niansē. Darbu uztver kā sportu, un loģiskā domāšana ir Raimonda trenētākais muskulis. Pacietīgi un apņēmīgi strādā rezultātam.

Santa Ivanova

Santa Ivanova

jaunākā projektu vadītāja

Mērķtiecības faktors. Sajūt, izprot un notver katra projekta īsto ritmu no pusnots. Neviena barjera nav pārāk augsta, lai netiktu tai pāri. Rezultāts vienmēr būs lielisks!

Līva Blaževica

Līva Blaževica

projektu asistente

“Nekas nav neiespējams” faktors. Zina, ko vēlas sasniegt un nebaidās no darba, ko tas prasa. Aug ne dienām, bet stundām. Līvas noslēpums ir būt pārliecinātai nezināmā priekšā – vakar, šodien, rīt.

Elīna Malašenko

Elīna Malašenko

Projektu asistente

Maksimālista faktors. Klients tikai nodomā, bet Elīna jau ir izdarījusi. Viņas pār malām plūstošā enerģija, nemākslotā komunikācija un neizaicināmā precizitāte liek ik katrai lietai šķist tik vieglai, it kā Elīnas iespējām robežu nemaz nebūtu.

Telma Gaule

Telma Gaule

Projektu asistente

Entuziasma faktors. Jau no pirmajiem soļiem redzams, kā Telma mīl uzturēt labas attiecības. Mums paveicies, ka viņa nopietni pieķērusies arī sabiedriskajām attiecībām, kur labas attiecības materializējas pārsteidzošās iespējas un patiesi lieliskos projektos.

Mārtiņš Goldbergs

Mārtiņš Goldbergs

Foto / Video

Fokusa faktors. Mārtiņa prāts ir kā Google Images, iztēle – kā Vimeo. Rakstītus vārdus viņš viegli pārvērš skaidros vizuālos vēstījumos, kas ievieš dzīvību ikvienā darbā.

Marta Rudzīte

Marta Rudzīte

biroja vadītāja

Pārliecības faktors. Ai, ai, atvainojiet, Jūs kļūdījāties - neesat piezvanījis uz labāko PR kompāniju Latvijā. Šī ir labākā Austrumeiropā!

Nilss Heinrihsons

Nilss Heinrihsons

IT administrators

Iedarbinošais faktors. Restartē, pārstartē, tiešām strādā! Admin.

Ko mēs domājam?

Mēs ticam neordinārai pieejai un pārsteiguma spēkam, kas palīdz mūsu klientiem tikt sadzirdētiem viņiem svarīgajās auditorijās. Mums šķiet, ka svarīgāk ir būvēt katedrāli, nevis mūrēt ķieģeļus. Redzēt spēli, nevis nosmulētu vīru ar bumbu. Būtiskāk ir meklēt kopsakarības, nevis simptomus.

Jūs, mūsu klienti, esat dzīvi organismi. Jums nepieciešams kāds, kas sargā, lolo, iedvesmo, spēcina. Un tas kāds esam mēs, Deep White. Imūnsistēma saviem īpašajiem klientiem. Pie mums viss ir personīgi un ar milzu uzticamības koeficientu. Ar dziļu, tīru pārliecību.

Ko mēs domājam?